Lekarz Rodzinny

Miło nam poinformować Państwa, że w naszych przychodniach w Poznaniu oraz Murowanej Goślinie jest już dostępna nowa poradnia lekarza rodzinnego. W ramach umowy z NFZ oferujemy Państwu szybką i bezpłatną pomoc lekarską  oraz dostęp do lekarza pierwszego kontaktu.

Osoby ubezpieczone w NFZ mają prawo wyboru swojego lekarza rodzinnego. Aby skorzystać z opieki naszego lekarza rodzinnego należy zadeklarować wybór poprzez wypełnienie formularza „Deklaracja wyboru lekarza”. Poniżej udostępniamy Państwu formularz deklaracji wyboru lekarza oraz instukcję pomocną w wypełnieniu deklaracji. Serdecznie zapraszamy.

Poradnia Lekarza Rodzinnego w Poznaniu i Murowanej Goślinie

Kontakt - Poznań

Rejestracja:
tel. 61  826 07 37
Poradnie czynne:
poniedziałek - piątek   8:00 - 18:00

Kontakt - Murowana Goślina

Rejestracja:
tel. 61  222 69 33
Poradnie czynne:
poniedziałek - piątek   8:00 - 18:00 

Formularze

Poniżej udostępniamy Państwu formularze – Deklaracji wyboru świadczeniodawcy udzielającego świadczenia z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej oraz lekarza i pielęgniarki podstawowej opieki zdrowotnej.

Przychodnia Poznań:

Przychodnia Murowana Goślina:

Pomoc doraźna po godz. 18.00, oraz w soboty i święta

Informujemy, że w przypadku nagłego pogorszenia  zdrowia w soboty, niedziele i święta oraz w dni powszednie po godz. 18:00 można uzyskać pomoc lekarską w Poznaniu w wybranych placówkach. Aktulana lista placówek świadczących nocną i świąteczną opiekę zdrowotną w Wielkopolsce znajduje się na stronie internetowej:
http://nfz-poznan.pl/page.php/1/0/show/13328/