• Przedstawiamy Państwu ważne informacje dotyczace zdrowia oraz naszych przychodni.

DEKLARACJA WYBORU LEKARZA I PIELĘGNIARKI

Informujemy że pacjenci, którzy chcą korzystać z pomocy lekarza lub pielęgniarki  w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ) w placówkach Zespółu Przychodni Specjalistycznych Zdrowie Sp. z o.o , powinni złożyć wypełnione deklaracje w recepcji. Przed złożeniem deklaracji Pacjent nie musi wypisywać się z poprzedniej placówki, w której korzystał z Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Złożenie deklaracji jest bezpłatne. W celu ułatwienia formalności zamieszczamy dla Państwa pliki deklaracji które mogą Państwo samodzilnie wypełnić w domu oraz złożyć w placówce.

Szczepienia przeciwko COVID-19 - ważne informacje

Zachęcamy Państwa do szczepień przeciw COVID-19  gdyż to jeden z najważniejszych elementów, dzięki któremu możemy powstrzymać epidemię.
Wszystkie aktualne i rzetelne informacje na temat szczepień znajdą Państwo na portalu:  www.gov.pl/web/szczepimysie

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna w Wielkopolsce

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna to świadczenia w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej udzielane od poniedziałku do piątku w godzinach od 18.00 do 8.00 dnia następnego oraz całodobowo w dni ustawowo wolne od pracy.

W razie nagłego zachorowania lub nagłego pogorszenia stanu zdrowia pacjent może udać się po pomoc do dowolnego punktu nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej, niezależnie od tego, gdzie mieszka, i do którego lekarza/pielęgniarki podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) złożył swoją deklarację.

Prenetujemy Państwu link do strony z szczegółowymi i aktualnymi informacjami wraz z  wykazem placówek świadczących nocną i świąteczną pomoc na terenie Wielkopolski http://nfz-poznan.pl/page.php/1/0/show/13328/